top of page

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI NEDEN REDENSYL?

Redensyl saç kökü hücrelerini aktive edip bağ dokuların temel hücresi fibroblastları canlandırma özelliği olan, saç gelişimini hızlandırıcı çok özel bir saç bakım bileşiğidir. İsviçre kökenli Induchem firması tarafından geliştirilmiştir.

Saç köklerini aktive eder ve canlandırır. Saçların daha yoğun çıkmasına ve yeni saç teli oluşumuna yardımcı olur. Saçların yoğunlaşmasını ve daha hızlı uzamasını sağlar. Saç tellerini kalınlaştırır ve kuvvetlendirir.

Yapılan klinik çalışmalarda Redensyl maddesinin saç dökülmesi tedavisinde etkili olduğu görülmüştür. 84 günlük kullanımda saç kökleri hasar görmemiş kişilerde ortalama 10.000 yeni saç teli oluşumuna katkı sağladığı, bazı kişilerde ise 28.200 yeni saç teli oluşumu sağladığı gözlemlenmiştir.

2014 yılında in-cosmetics kişisel bakımda en iyi bileşen dalında gümüş ödül almıştır. Yine 24 Kasım 2014 tarihinde online kozmetik haber kaynağı Cosmetics Design’da yer alan haberde Redensyl bileşiğinin kaş ve kirpik serumlarında kullanıldığında da çok etkili sonuçlar verdiği ifade edilmiştir.


Redensyl bileşiğinin diğer bir üstünlüğü ise Minoxidil isimli (bir çeşit hormon içeren kimyasal madde) ürünler gibi bırakılır bırakılmaz tekrar saç dökülmesinin başlaması gibi yan etkileri olmaması ve gerek stres, gerek çevresel koşullar, gerek genetik, gerekse diğer faktörler nedeniyle hem erkekler hem de kadınlarda oluşabilen saç dökülmesi problemlerinde etkili sonuç vermesidir. Minoxidil isimli sentetik maddeyle karşılaştırmalı klinik deneylerde bu maddeden çok daha etkili olduğu da bilimsel olarak ispatlanmıştır.MOOS GENESIS SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI SERUM


Formülünde Redensyl bulunan MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum, erkekler için de kadınlar için de kullanıma uygundur. 3 aylık uygulama sonrası var olan durumu korumak için haftada 3 kez sabah ve akşam uygulama yapılması yeterli olacaktır. Formülünde bulunan Redensyl bileşiği (Avrupa Karaçam Ağacı özü, Yeşil Çay özü ile Çinko) saç köklerini uyarır, aktive eder ve canlandırır. Saçların daha güçlü ve kalın bir şekilde çıkmasına yardımcı olur.MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serumu kullanırken, saçlarınızda en iyi sonuca ulaşmak için saçı bakıma hazırlayan ve formülünde saç serumu ile aynı mucizevi bitki özlerini içeren MOOS pH 5.5 SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI ISIRGAN OTLU ŞAMPUAN ile yıkamanızı öneriyoruz.MOOS’ta daha iyi bir saç sağlığı için sadece en kaliteli içerikler kullanılır.


MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serumu incelemek için linke tıklayın.


4.344 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


moos logo yuksek.png
mosmedlogo copy2.png
bottom of page