top of page
  • Yazarın fotoğrafıMOOS

ERKEKLERDE SAÇ BAKIMININ ÖNEMİ!

Saç dökülmesi nedir?


Saç dökülmesi, saç sağlığı için olağan bir durum olmakla beraber, kadınlarda ve erkeklerde farklı şekilde görülebilir. Erkeklerde saç dökülmesi genellikle büluğ çağından sonra baş gösterirken, kadınlarda daha nadir olmakla beraber, menopoz sonrası karşılaşılabilir. Yaşamın stresi, hormonal dengesizlik, doğum kontrol ilaçları ve genetik faktörler saç dökülmelerinin sebepleri arasında sayılabilir.Sağlıklı saçların yolu, sağlıklı besinden geçiyor.

Saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşması için bakır, çinko ve protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterebilirsiniz. Saç dökülmelerinin en belirgin nedenlerinden biri de demir eksikliğidir. Dengesiz beslenme ve şok diyet uygulamaları da saç dökülmesi sebeplerinin başında geliyor.


Hava alan saçlarınız hacimlensin, dalgalansın.

Hava almayacak kadar sıkı toplanan saçlar ve büyük topuzlar saç diplerinin hava almasını engellediği gibi kırılıp dökülmesine de sebep olur. Saçlarınızı toplasanız da arada havalandırmak saç dökülmelerinin önüne geçebilir.


Saç dökülmelerine karşı doğru ürün tercihi çok önemli.

MOOS GENESİS Saç Dökülmesi Karşıtı Serum, saçınızın ihtiyacı olan vitaminler ile derinlemesine etki edip saçınızı sağlamlaştırırken, Avrupa Karaçam Ağacı, Yeşil Çay özleri, Çinko ve Isırgan Otu bileşimi saç köklerini uyarır ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum kullanırken

dikkat edilmesi gerekenler:


· MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum, hem kadın hem de erkek saçı için uygundur.

· MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum üç aylık bir süreçte her gün sabah ve akşam 5 fıs olmak olmak üzere günde 2 defa uygulanmalıdır.

· MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum ile birlikte kozmetik saç şekillendiricilerini kullanmayınız.

· MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serumu uyguladıktan sonra saçlarınızı hemen durulamanız gerekmez. Uçucu özelliği sayesinde saçlarda yağlanma yapmaz. Çalışan kadın ve erkekler için bu sebeple uygulaması kolay bir üründür.

· MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serumu saç derinize parmak ucunuzla uygulayınız.


MOOS Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serumu kullanırken, saçlarınızda en iyi sonuca ulaşmak için saçı bakıma hazırlayan ve formülünde saç serumu ile aynı bitki özlerini içeren MOOS pH 5.5 SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI ISIRGAN OTLU ŞAMPUAN ile yıkamanızı öneriyoruz.

940 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


moos logo yuksek.png
mosmedlogo copy2.png
bottom of page